2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Marki
Dodane 17 maja 2024

Praca w sekretariacie Poradni Psych-Ped

Lokalizacja

Marki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Ortosensis" w Markach szuka studentki/studenta do pracy w sekretariacie.

Wymiar czasowy: 10-15h (głównie popołudnia, ale też poranne godziny w miarę możliwości). Z możliwością większej liczby godzin. Dni i godziny do ustalenia.

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Główne obowiązki:

- umawianie wizyt, informowanie o ofercie placówki

- przyjmowanie płatności, wystawianie faktur

- skanowanie, kserowanie, porządkowanie dokumentacji

- pomoc przy tworzeniu materiałów marketingowych na SM

- potwierdzanie wizyt, moderowanie grafikiem

Mile widziane osoby studiujące kierunki z zakresu psychologii lub pedagogiki :)

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 885896733