2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Świdnica
Dodane 12 maja 2024

praca w restauracji w Świdnicy

Lokalizacja

Świdnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Guacamole w Świdnicy zatrudni pracownika do pomocy w obsłudze klienta/ kelnerkę na pół etatu .

 Zakres obowiązków:

• utrzymywanie porządku

• przygotowywanie napoi

Mile widziani uczniowie. Grafik jest elastyczny, jednak jest wymagana dyspozycyjność w co najmniej dwa weekendy w miesiącu. Zapewniamy posiłek pracowniczy. Gwarantujemy miłą atmosferę w zespole. Jeżeli cenisz sobie porządek, potrafisz zarządzać czasem w pracy, a praca pod presją nie jest Ci straszna to szukamy właśnie Ciebie. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale nie martw się! Jeśli to Twoja pierwsza przygoda z pracą w gastronomii to wszystkiego Cię nauczymy. CV można przesyłać przez OLX lub przynieść osobiście do lokalu (Świdnica, ul. Spółdzielcza 14)

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 917785630