2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Ochaby Małe
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w restauracji, obsługa przyjęć okolicznościowych

Wynagrodzenie

29 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ochaby Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy dodatkowe osoby, mogą być osoby uczące się - umowa zlecenie, do pracy przy obsłudze przyjęć okolicznościowych przez cały rok jako praca dodatkowa, na umowie zlecenie lub etat np 1/2. Praca w weekendy oraz dni tygodnia.

Główne obowiązki:

Obsługa gości restauracji, przyjęć okolicznościowych oraz ogródka.

Dbanie o czystość i wizerunek Restauracji

Dbanie o jak najwyższy standard obsługi.

Korzyści pracy dla nas:

Dobre zarobki, darmowe posiłki, desery, bonusy okresowe lub wypracowane, zniżka firmowa na organizację przyjęcia, napiwki/podarunki od gości.

Kontakt wiadomość na olx, telefon.

(dołączając klauzule o przetwarzaniu danych osobowych)

Zarobki wypłacane tygodniowo.

Dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu.

Miejsce pracy: Restauracja Kasztanka Ochaby Wielkie.

Lokalizacja

Ochaby Małe,

Śląskie

Śląskie, Ochaby Małe
ID: 915256839