2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Praca w recepcji i w kawiarence

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obsługa Domu SND

Poszukujemy osoby na stanowisko: recepcjonistka (kasjerka biletowa) i kelnerka w obiekcie turystyczno - pielgrzymkowym na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu posadowionym na ruinach pierwszego Piastowskiego Zamku Książęcego z XIII w.

Opis stanowiska:

- obsługa gości w recepcji, kasie biletowej lub w kawiarence, w zależności od grafiku,

- obsługa systemu hotelowego; korespondencja mailowa; odbieranie telefonów, przyjmowanie zamówień,

- przestrzeganie zasad działania firmy,

- utrzymanie czystości i porządku w przestrzeni obejmującej dane stanowisko pracy.

Wymagamy:

Dyspozycyjności – równoważny czas pracy. Praca także w święta i weekendy, w zależności od potrzeby.

Umiejętności pracy w zespole.

Przedstawienia zaświadczenia o niekaralności w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172).

Mile widziane:

- komunikatywność, dyspozycyjność, elastyczność,

- chęć szybkiego uczenia się,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,

- znajomość programów recepcyjnych / hotelowych,

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

- biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,

- komunikatywna znajomość drugiego języka obcego,

- wykształcenie lub doświadczenie związane z sektorem turystycznym.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowa zlecenie od zaraz

- system pracy dwu-zmianowej na recepcji (06:00 – 14:00; 14:00 – 22:30), w kasie biletowej (10:00-19:00) i w kawiarence (10:00 – 20:00). Czas pracy według ustalonego grafiku.

- praca w weekendy z zachowaniem przepisów Kodeksu Pracy w równoważnym czasie pracy

- wynagrodzenie stawka od 27, 70 zł/godz. brutto (w zależności od  posiadanego doświadczenia)

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY INTERNETOWEJ: www.ndwroclaw.com.

Kontakt: tel. 79*******12

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 759617419