2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Gdańsk
  7. Cukiernik, piekarz - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Praca w piekarnio-kawiarni GORĄCO POLECAM SMAKI Z PIEKARNI Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI to znana i ceniona sieć piekarni w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Krakowie, Bydgoszczy

Lokal w Gdańsku jest czynny od 6:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku oraz w sobotę 8:00-18:00 i niedziele od 8:00 do 16:00

Otwierająca zmiana pracuje w godzinach 4:00-12:00, 6:00-19:00, 6:00-17:00

Zamykająca zmiana pracuje w godzinach 12:00-20:00, 11:00-19:0, 9:00-17:00.

NASZE WYMAGANIA

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku/soboty/niedzieli (praca zmianowa)

  • rzetelność, solidność, dokładność

  • energia, zaangażowanie, aktywność

  • gotowość do uczenia się nowych rzeczy

  • orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (bądź chęć do jego wyrobienia)

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa klienta (przyjmowanie zamówień i płatności)

  • wypiekanie pieczywa (chleby, bułki, bagietki, itd.)

  • przygotowywanie kanapek, kawy, soków

  • dbanie o porządek i wizerunek lokalu

NASZA OFERTA

  • umowa zlecenie studenci (27,70 PLN brutto / h)

  • umowa zlecenie ZUS (27,70 PLN brutto/h)

  • szkolenia, np. z przygotowywania kawy

  • zniżki pracownicze na nasze produkty

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914648289