2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Targówek
Dodane 13 maja 2024

Praca w piekarni na terenie Warszawy i okolicach od 4500 zł/mc.

Wynagrodzenie

4 500 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób do pracy w piekarni w kilku lokalizacjach w Warszawie i okolicach (Praga południe, Wesoła, Targówek, Nowe Babice, Ursynów, Piaseczno, Bemowo)

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów i kasy fiskalnej

  • Wykładanie towaru

  • Inne prace na sklepie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Aktualna książeczka sanepidowska

  • Znajomość języka polskiego

  • Mile widziane doświadczenie w handlu

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 27,70 zł

  • Prace od poniedziałku do soboty

  • Praca w godzinach 5 -12:30 / 13- 19 ( w soboty 5:30-15:30)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Zachęcam także do składania CV przez portal OLX.

Numer tel. 79*******20 lub proszę o sms "PIEKARNIA" - oddzwonię.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

KRAZ 25663

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 916466192