2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Tczew
Dodane 07 maja 2024

Praca w ochronie Tczew, Agent Ochrony, Obiekt handlowy

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Umbrella polska poszukuje, Agencja Ochrony do pracy na stanowisko:

Agent Ochrony - Obiekt handlowy- Stokrotka.

Miejsce pracy: Tczew

Zadania/Czynności:

· Obserwacja terenu sklepu pod kątem kradzieży,

· Współpraca z personelem sklepu. Wymagania:

· Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

· Niekaralność

· Podstawowa znajomość obsługi komputera

· Dyspozycyjność

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – nie jest to jednak warunek konieczny

Oferujemy:

· Umowę – zlecenie z pełnym oskładkowaniem ZUS

· Elastyczny czas pracy

· Terminową wypłatę wynagrodzenia

· Możliwość awansu

Aplikację proszę składać przez portal.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 857172363