2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Częstochowa
  6. Praca za granicą - Lisiniec
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w Niemczech - Pielegnacja przystankow

Wynagrodzenie

73,50 - 77,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Lisiniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy średniej wielkości firmą zajmującą się myciem, pielęgnacją i naprawą wyposazenia Miasta (przystanki autobusowe i tramwajowe) oraz nośników reklamowych.

Od ponad 20 lat opiekujemy się naszymi klientami z wielką starannością, a teraz staramy się wzmocnić nasz zespół.

Twoje zadania:

Obszar działalności obejmuje czyszczenie systemów reklamowych i przystanków autobusowych oraz tramwajowych na terenie Nadrenii Północnej-Westfalii oraz plakatowanie nośników reklamowych.

Zasadniczo czyszczenie odbywa się w stałych odstępach czasu, które mogą różnić się w zależności od obszaru zastosowania.

  • Praca tymczasowa na 3 miesiace

  • Nocleg 50 Euro za tydzien na 14 dni, po uplywie tego czasu trzeba sie przeprowadzic do mieszkania ktore jest przez nas dane( koszta ok. 150euro na miesiac)

  • główny czas pracy pon - pt od 6 do 14.30, mozliwosc pracy w soboty

  • platne nadgodziny

  • Praca na 3 miesiace wstepnie

Nasze wymagania:

  • ukonczona szkola zawodowa

  • Jezyk Angielski

  • sumienny sposób pracy

  • Niezawodność

  • Prawo jazdy klasy B

  • niezależna praca

Wynagrodzenie: 17€ na godzine na wlasnej dzialalnosci lub 2300 Euro brutto przy 160godzinach pracy miesiecznie. Nadgodziny zostaja wynagradzane

Pytania wstepne:

• Czy posiadasz prawo jazdy klasy B?

Dostępność zmian:

• Zmiana dzienna (wymagane)

Kontakt pod numerem 004920145843016

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Lisiniec
ID: 777455859