2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wola
Dodane 20 maja 2024

Praca w magazynie z odzieżą e-commerce. Dołącz do naszego teamu!

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firma sprzedającą odzież online, poszukujemy do zespołu pozytywnej i pracowitej dziewczyny! Pracujemy w kameralnym i przyjaznym gronie. Nasz magazyn mieści się aktualnie na Woli, na ulicy Nakielskiej. Szukamy osoby do pracy na długi okres czasu! Status studenta mile widziany!

OBOWIĄZKI:

• Pranie, prasowanie, składanie i estetyczne pakowanie ubrań

  • Kontrola zwracanej odzieży

  • Pakowanie zwracanej odzieży i roznoszenie na półki

  • Rozpakowywanie dostaw na półki

  • Składanie kartonów do segregacji ubrań na półkach

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Kompletowanie, sprawdzanie i pakowanie zamówień

WYMAGANIA:

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy

  • Pracowitość

    CO OFERUJEMY:

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy w kameralnym zespole

  • Pracę w pełnym wymiarze w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • Premie uznaniowe

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918062187