2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdańsk
  7. Pozostałe - Brzeźno
Dodane 13 maja 2024

Praca w lodziarni (sezonowa) Gdańsk

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Zatrudnimy do pracy w lodziarni.

Do zespołu poszukujemy osób, które spędzą z nami wakacje w mobilnej lodziarni z lodami tajskimi. Zapewniamy pracę w super towarzystwie, nielimitowaną ilość lodów oraz zniżki do pobliskich restauracji.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta

  • Przygotowywanie i serwowanie lodów zgodnie z naszymi standardami

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Zarządzanie zapasami i dbanie o wygląd wystawy

Wymagamy statusu studnta/ucznia i dyspozycyjności przez cały sezon, od czerwca do września. Nie masz książeczki sanepidowskiej? To nie problem, pomożemy ją wyrobić.

Oferowane wynagrodzenie to 28zł/h.

Lokalizacja: Gdańsk Brzeźno

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w wiadomości OLX

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 918144196