2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Orzesze
  7. Kelner, barman, barista - Gardawice
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca w lodziarni - Orzesze Gardawice

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Orzesze, Gardawice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Oferta pracy:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzedawca lodów/barista. Praca w Orzeszu Gardawicach.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • punktualne wypłaty

  • zniżki pracownicze

  • miłą atmosferę

  • umowę zlecenie na minimum 4 miesiące od 05.2024

  • elastyczny grafik

  • szkolenie wstępne

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • punktualność

  • aktualna książeczka z sanepidu

  • umiejętność budowania relacji z klientem

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • uśmiech

  • status studenta

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż i przygotowanie produktów

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w lodziarni

  • obsługa systemu kasowego POS oraz wystawianie dokumentów kasowych

  • dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa

  • aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych

  • prace porządkowe na terenie lodziarni

Zapraszamy do kontaktu osoby pełnoletnie. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy OLX. Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Orzesze, Gardawice
ID: 900650740