2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 17 maja 2024

Praca w kultowej kawiarni KawaLerka na Kazimierzu

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witaj czy chcesz pracować w kultowej kawiarni, uczyć się przyrządzania pysznych napojów.

Oraz poszeżania swojej wiedzy z zakresu kaw i herbat.

Jeśli jesteś życzliwym i uczciwym człowiekiem to może czekamy na Ciebie.

Kierujemy się wartościami współpracy i szacunku dla drugiej osoby.

Nasza kawiarnia jest tolerancyjna i inkluzywna.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na weekendy ( piątek, sobota i niedziela)

Oczekujemy:

  • Miłe i pozytywne nastawienie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Książeczka sanepidu

  • Przynajmniej podstawowa znajomość zagadnienia kaw i herbat.

  • Mile widziany status studenta/ucznia, lecz nie obowiązkowy

  • Chęci poszerzania swoje wiedzy w dziedzinie Kawy i Herbaty

Jeśli czegoś nie wiesz lub nie umiesz nie obawiaj się nauczymy Cię!

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność obsługi systemu posbistro ( mile widziane)

Obowiązki :

  • Przyrządzanie pysznych kaw i herbat oraz ciągłe doskonalenie się w tym zakresie.

  • Życzliwa i pomocna obsługa klienta

  • Uczenie się o gatunkach herbat i sposobie ich przyrządzania

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy, oraz o czystość w kawiarni

  • Dokładanie produktów do sklepu i wprowadzanie je do systemu pos.

Co oferujemy

  • Umowa zlecenie

  • Przyjazne miejsce pracy do którego z chęcią się przychodzi codziennie.

  • Elastyczne godziny pracy. (Mile widziane dostępne weekendy)

  • Codzienna świeża kawa.

  • Szkolenia ze świata kawy i herbaty

  • Każdy co miesiąc dostaję paczkę herbaty i kawy do domu.

  • Możliwość awansu i szansa współtworzenia działu handlowego sklepu. Warsztat

Herbaty i Kawalerka

Cv prosimy przesyłać przez formularz ols lub można zostawiać w Kawiarni

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 684509159