2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Polesie
Dodane 17 maja 2024

Praca w kawiarni / ORIENTARIUM Łódź / Polesie

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Poszukujemy osób do zatrudnienia w kawiarni na terenie łódzkiego zoo.

UWAGA: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W PRACY W KAWIARNI

  • Miejsce: ORIENTARIUM ul. Konstantynowska 8/10 Łódź.

  • Stawka: do ustalenia na spotkaniu .

  • wymagana książeczka sanepidowska

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie i wydawanie kawy, lodów, gofrów, deserów,

-obsługa kasy fiskalnej,

-zachowanie czystości w lokalu

-przygotowywanie listy do zamówień towaru

Mile widziane osoby w wieku do 26 roku życia, posiadające status studenta.

Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy w kawiarni

Zapraszam do kontaktu

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Uprzejmie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest BM-CAFE Sp. z o.o. ul. Tuszyńska 70 , 95-030 Rzgów.

Dane pozyskane w toku rekrutacji przetwarzamy w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego:

podstawą prawną przetwarzania danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest zawarcie umowy z BM-CAFE Sp. z o.o. (art. 6 ust. 1 lit. b) RODO);

w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez BM-CAFE Sp. z o.o. – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO);

Aby skontaktować się z nami, możesz wysłać wiadomość na adres e-mail lub wysyłając list na adres: ul. Tuszyńska 70 , 95-030 Rzgów.

Twoje dane osobowe mogą być przekazane naszym podwykonawcom, takim jak dostawcy systemów informatycznych i usług IT oraz podmiotom świadczącym wsparcie rekrutacyjne, w szczególności OLX.

Twoje dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zakończenia procesu rekrutacji i dokonania przez nas wyboru kandydata lub kandydatów, czyli do podpisania umowy cywilnoprawnej. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora.

Każdą z wyrażonych zgód możesz wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przysługuje Tobie prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec danych przetwarzanych na podstawie uzasadnionego interesu administratora.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest wymagane dla celów prowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia Twojej kandydatury w procesie rekrutacyjnym. W zakresie pozostałych danych, podanie ich jest dobrowolne.

Jeśli wyrażasz dodatkowo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, to po roku ponowimy zapytanie o Twoją zgodę.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 731573379