2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 13 maja 2024

Praca w Holandii przy produkcji i pakowaniu ciastek (stała współpraca)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Ochten specjalizującego się w produkcji ciastek. Poszukujemy osób do pracy na dziale związanym z pakowaniem produktów.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie ciastek w plastikowe opakowania i kartony

  • obsługa linii produkcyjnej

  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 17,84  €/h (stawka bazowa 14,97 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)

  • dodatki za pracę w systemie zmianowym

  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wymagane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie na produkcji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 915328860