2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gliwice
  7. Utrzymanie ruchu - Brzezinka
Marcin
Dodane 30 maja 2024

|Praca w Gliwicach dla Mechanika w dziale utrzymania ruchu od zaraz!

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży automotive poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsc pracy: Gliwice Brzezinka

Obowiązki:

- utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu;

- dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń;

- prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;

- analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

- monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych;

- współpraca z kierownictwem zespołów produkcyjnych;

 Oczekujemy:

- wykształcenia technicznego min. średnie(preferowane o specjalizacji AUTOMATYK / MECHATRONIK / MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK);

- min. dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu;

- umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych tj. tokarka, frezarka itp.

- umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;

- znajomości działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki (warunek konieczny);

- uprawnień SEP do 1Kv;

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku (możliwość płatnych nadgodzin).

 Oferujemy:

- umowę o pracę bezpośrednio z klientem (I umowa na 3 miesiące);

- stawkę podstawową 40-43 zł/h brutto;

-system premiowy:

Premia godzinowa, wypłacana do każdej przepracowanej godziny również tych nadliczbowych- ok 4-6zł/h (zawsze wypłacana!)

Dodatek transportowy 6 zł/dzień

Dodatek adaptacyjny 5 zł/dzień (po roku dodatek stażowy);

Dofinansowanie do stołówki 8,50 zł dziennie;

Dofinansowanie karty Multisport ok 50%

Dofinansowanie pakietów opieki Luxmed

Grupowe ubezpieczenie WARTA

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 735 924 008

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 918720139