2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Bielsko-Biała
Dodane 11 maja 2024

Praca w gastronomii / pizzeria / śniadaniownia / eventy

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowa pizzeria zatrudni pracowników w niepełnym i pełnym wymiarze czasu pracy.

Na umowę o pracę lub zlecenie w zależności od potrzeb.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami miejsce gdzie będzie chciało się wracać!

Doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane.

Liczy się chęć do pracy i ukończone 18 lat.

Szukamy kelnerów, kierowców, pomocy kuchennej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pozytywnej ekipie,

  • Uczciwe warunki pracy,

  • Elastyczny grafik,

  • Pracę w miejscu gdzie liczy się też Twoje zdanie i razem możemy stworzyć miejsce z duszą i pasją,

  • Zniżki dla pracowników,

  • Dodatki za staż pracy.

Oczekujemy?

  • Otwartości, pozytywnej energii i dobrego nastawienia do pracy,

  • Wysokiej kultury osobistej,

  • Aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

  • Chęci do pracy i rozwijania umiejętności - razem możemy stworzyć coś fajnego,

  • Dyspozycyjność będzie plusem.

Zakres obowiązków?

  • Przygotowywanie i wydawanie posiłków,

  • Obsługa klienta według wyznaczonych standardów,

  • Prace porządkowe na sali, kuchni i terenie wokół pizzerii,

  • Przygotowywanie lokalu do otwarcia/zamknięcia.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na portalu OLX.

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Klauzula informacyjna :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SZCZYT G3  Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres dwóch miesięcy wyznaczony przez administratora,

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 908457455