2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wągrowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w Gastro oraz jako kasjer sprzedawca. Bez doswiadczenia

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wągrowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis stanowiska: -Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustalonym menu i standardami firmy -Zapewnienie zachowania najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa żywności -Współpraca w zespole -Dbanie o estetykę i czystość w miejscu pracy -Praca w systemie dwuzmianowym Wymagania: Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu Miele widziana książeczka sanepidowska Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV na adres: praca1wagrowiec[małpa]wp.pl

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 915228172