2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Syski
Dodane 15 maja 2024

Praca w firmie produkcyjnej - 34zł/h ( netto)

Wynagrodzenie

39 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Syski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma BSH Dąbrowscy Spółka Jawna poszukuje pracowników:

  • operator nowoczesnej suszarni trocin - mile widziane doświadczenie w obsłudze podobnych urządzeń lub wykształcenie mechanik, automatyk,

  • operator brykieciarki - mile widziane doświadczenie mechaniczne.

Oferujemy Ci :

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w zgranym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia - 34 zł/h (netto)

  • pewne i terminowe wypłaty.

    Obowiązki :

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przestrzeganie procedur jakościowych oraz produkcyjnych,

  • realizację założonego planu produkcyjnego,

  • dbanie o stanowisko pracy oraz powierzone mienie.

Miejsce wykonywania pracy to nasz zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym w miejscowości Syski 95-080, ul. Piotrkowska 28.

53*******13 - (proszę dzwonić w godzinach 8-16)

Lokalizacja

Syski,

Łódzkie

Łódzkie, Syski
ID: 917960036