2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Łęka Opatowska
Dodane 18 maja 2024

Praca w e-commerce, obsługa klienta j. niemiecki

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęka Opatowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Firma LUKMEBEL sp. z o.o. z siedzibą w Łęcę Opatowskiej.

zatrudni osobę do pracy w dziale e-commerce na stanowisko obsługi klienta w języku niemieckim

Zakres obowiązków:

  • obsługa zamówień,

  • mailowa i czasami telefoniczna obsługa klienta,

  • obsługa platform sprzedażowych,

  • tworzenie ofert.

Poszukiwane kompetencje:

- znajomość portali sprzedażowych (amazon, otto, kaufland itp.)

- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- umiejętność współpracy w zespole,

- dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- możliwość przyuczenia i rozwoju.

- możliwość częściowej pracy zdalnej

- możliwość wykonywania lepiej płatnych nadgodzin

Chętne osoby zapraszamy składania CV przez portal OLX, do kontaktu telefonicznego

60*******78 / 88*******77 lub do wizyty w siedzibie naszej firmy. Łęka Opatowska, ul. Rakowska 1

Lokalizacja

Łęka Opatowska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Łęka Opatowska
ID: 901975407