2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Świnna Poręba
Dodane 14 maja 2024

Praca w dziale obsługi klienta

Lokalizacja

Świnna Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce, specjalizującą się w sprzedaży na platformie Allegro oraz imporcie z Chin. W związku z naszymi ambitnymi planami rozwoju, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze obsługi klienta (mailowa, telefoniczna)

  • Pasja do e-commerce i pragnienie ciągłego doskonalenia

  • Zaangażowanie w rozwój osobisty oraz gotowość do zdobywania wiedzy i doświadczenia

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w zespole

  • Ambicja, determinacja oraz zdolność do podejmowania inicjatywy

Obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w procesach obsługi klienta, w tym udzielanie wsparcia poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, czat)

  • Rozwiązywanie problemów i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów w sposób profesjonalny i skuteczny

  • Monitorowanie i analizowanie feedbacku klientów w celu ciągłego doskonalenia procesów obsługi

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta

Oferujemy:

  • Praca w inspirującym środowisku, gdzie ceniona jest pasja i zaangażowanie

  • Elastyczny czas pracy, z możliwością pracy zdalnej

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Przestrzeń do wyrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe, abonament PZU Sport i inne

Poszukujemy do zespołu osób, które:

  • Dzielą naszą pasję i zaangażowanie

  • Pragną się rozwijać i doskonalić w obszarze obsługi klienta

  • Są gotowe podejmować wyzwania i angażować się w realizację celów firmy

Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć wyzwanie i chcesz pracować w inspirującym środowisku, gdzie kreatywność i ambicja są równie ważne co tradycyjne obowiązki, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Świnna Poręba,

Małopolskie

Małopolskie, Świnna Poręba
ID: 918233242