2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane Dzisiaj o 09:32

Praca w drukarni/ doświadczenie niewymagane/ od 3 500,00 zł "na rękę"

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy

Drukarnia POZKAL - jesteśmy prywatną, rodzinną firmą, z całkowicie polskim kapitałem. Od wielu lat znajdujemy się w czołówce najlepszych drukarń dziełowych w Polsce oraz największych przedsiębiorstw w regionie. Dzięki poświęceniu, ambicji i innowacyjności w podejmowaniu decyzji, Pozkal zdobył miano niezwykle wartościowej drukarni, z dużym potencjałem i renomą.

zakres obowiązków

  • nauka obsługi maszyn i urządzeń introligatorskich,

  • konserwacja maszyny,

  • przygotowywanie niezbędnego do pracy surowca,

  • nakładanie i odbieranie książek z maszyny,

  • pakowanie gotowej produkcji,

  • ręczne prace transportowe,

  • prace pomocnicze na dziale

wymagania

  • dyspozycyjność ( praca w systemie 3 zmianowym),

  • chęć nauki, zaangażowanie,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B

oferujemy

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

  • umowa o pracę,

  • praca w pełnym etacie,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poligraficznym, dającej możliwość rozwoju

Zgłoszenie (CV ) powinno zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 898934777