2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szubin
Dodane 16 maja 2024

Praca w biurze, wymagany j. angielski lub niemiecki, bez doświadczenia

Lokalizacja

Szubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś otwarty, gotowy na brak nudy w pracy i posługujesz się płynnie językiem angielskim/niemiecki? Ta oferta jest idealna dla Ciebie

Firma CMT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szubinie (30 km od Bydgoszczy – ZAPEWNIAMY TRANSPORT), poszukuje kandydata na stanowisko: ekspert do spraw eksportu oraz kooperacji.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Działamy w branży odzieżowej od 1996r. Dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach produkcji odzieży. Pomagamy współtworzyć wiele polskich i europejskich marek modowych.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • opieka nad klientem (baza klientów zostanie dla Ciebie przygotowana)

  • przygotowywanie dokumentów produkcyjnych

  • zamawianie potrzebnych surowców na różnych etapach produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • kontakt z kooperantami

  • wystawianie dokumentów, faktur w programie ENOVA (znajomość programu nie jest wymagana)

  • archiwizowanie dokumentów według wytycznych

NASZE WYMAGANIA:

  • otwartość

  • umiejętność pracy w grupie – nasza praca to praca zespołowa

  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu OFFICE

  • biegła znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w mowie i piśmie (nie wymagamy znajomości języka technicznego)

  • sumienność, chęć do pracy

Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w zawodzie lub jakiejkolwiek wiedzy o branży. Wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie.

Lokalizacja

Szubin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Szubin
ID: 917100499