2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grójec
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca w biurze podróży w Grójcu i w Warce

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. turystyki

Opis stanowiska pracy:

· bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna obsługa Klientów

· budowanie trwałych relacji ze stałymi oraz nowymi Klientami

· obsługa rezerwacji - informowanie o zmianach godzin, komunikatach, wysyłka dokumentów, itp.

· dbanie o wizerunek biura oraz utrzymanie porządku i czystości

Oczekiwania:

· doświadczenie w sektorze turystycznym będzie dużym atutem, ale nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy

· znajomość geografii świata, zainteresowanie turystyką, podróżowaniem

· sumienność, odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność

· ilość dotychczas odwiedzonych krajów będzie dodatkowym atutem

*Gwarantujemy

· Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

· Możliwość rozwoju

· Udział w szkoleniach krajowych jak i zagranicznych

O pozostałych istotnych kwestiach porozmawiamy osobiście

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 913997124