2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Mucharz
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w beach barze MAJÓWKA

Lokalizacja

Mucharz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy do obsługi Beach Baru - punktu gastronomicznego (zapiekanki, frytki, lody itp.) nad Jeziorem Mucharskim w Mucharzu. Szukamy osób energicznych, komunikatywnych, lubiących kontakt z ludźmi. Praca sezonowa, w wakacyjnej atmosferze, nad brzegiem jeziora od pierwszych ciepłych dni do końca września - w zależności od pogody.

Zatrudnimy również do obsługi wypożyczalni sprzętów wodnych (łódki solarne, mini motorówki, deski i.t.p.). Wymagana umiejętność pływania, komunikatywność.

Wymagania:

  • dyspozycyjność, punktualność;

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • do beach baru aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy);

  • uczciwość;

Obowiązki:

  • przygotowywanie napojów, szybkich posiłków itp.

  • dbałość o czystość miejsca pracy;

  • obsługa klientów;

  • pozytywne nastawienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na maila. Zapraszamy do kontaktu również osoby, które wysyłały nam CV w zeszłym roku.

Lokalizacja

Mucharz,

Małopolskie

Małopolskie, Mucharz
ID: 768039730