2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Wilda
Sylwia
Dodane Dzisiaj o 10:23

Praca w ALAB laboratoria - Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska:

  • odbiór i weryfikacja materiału biologicznego od kurierów

  • współpraca z kurierami i pracownikami laboratorium

  • pakowanie materiałów do wysyłki

  • przygotowywanie zamówień dla klientów i Punktów Pobrań

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Aby efektywnie wykonywać zadania, oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego

  • pozytywnego nastawienia

  • zaangażowania i otwartości na zdobywanie nowej wiedzy

  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę),

  • pracę w godzinach 8:00/9:00-16:00/17:00 w naszym Laboratorium przy ul. 28 Czerwca 1956 nr 194

  • zniżki na nasze usługi dla Pracowników i ich rodzin

  • szkolenie wprowadzające z obowiązujących procedur

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 917951276