2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Gdynia
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Śródmieście
Sylwia
Dodane 27 maja 2024

Praca w ALAB laboratoria - Pielęgniarka Mobilna - woj. pomorskie

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Pielęgniarka Mobilna - woj. pomorskie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obsługa pacjentów w zakresie rejestracji, pobierania krwi i przyjmowania materiału biologicznego

  • przygotowanie i oznaczanie materiału do badań oraz do przewozu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy i przepisami prawa

  • dodawanie skierowań w systemie informatycznym

  • obsługa kasy fiskalnej, w tym sporządzanie raportów kasowych

  • przyjmowanie opłat za badania indywidualne

  • dbanie o jakość i sprawny przepływ informacji i dokumentów

  • przygotowanie, kompletowanie i wydawanie wyników badań

  • współpraca z działem logistyki i operacyjnym​

Praca w różnych lokalizacjach Punktów Pobrań ALAB na terenie woj. pomorskiego.

Aby efektywnie realizować zadania potrzebujesz:

  • wykształcenie kierunkowe oraz czynne Prawo Wykonywania Zawodu (Pielęgniarka, Pielęgniarz, Położna, Położnik, Ratownik Medyczny, Diagnosta laboratoryjny, Opiekun Medyczny)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego

  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • chęć zdobywania nowej wiedzy

  • umiejętność współpracy z Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia - umowa zlecenie, umowa o pracę na część etatu lub kontrakt B2B

  • samochód służbowy, laptop, telefon

  • pełne wyposażenie gwarantujące bezpieczną pracę

  • duży stopień samodzielności i odpowiedzialności

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

  • dofinansowanie do karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 917941205