2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Kujawsko-pomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Żnin
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca Technik Elektroradiologii Żnin

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polmed Diagnostyka sp. z o.o. to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Oferujemy

usługi z zakresu diagnostyki obrazowej, wyznaczając standardy na polskim rynku usług

medycznych. Do pracowni tomografii komputerowej w Żninie poszukujemy pracownika na

stanowisko technik elektroradiologii.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie badań tomografii komputerowej

  • Przygotowywanie aparatury do wykonywania badań TK, dbanie o czystość i

  • sprawność urządzeń i sprzętu radiologicznego

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Współpraca z lekarzem

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi pacjenta w trakcie diagnostyki

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie – dyplom technika elektroradiologa

  • Min. 3 miesięczne doświadczenie w pracy z aparatem TK

  • Aktualny certyfikat ochrony radiologicznej pacjenta

  • Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność , dobra organizacja czasu pracy

  • Sumienność i dbałość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę, umowę zlecenie lub działalność gospodarczą

  • w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • Praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę

  • Praca w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury medycznej

WYNAGRODZENIE:

  • Do ustalenia

Miejsce pracy: POLMED Diagnostyka, Żnin, ul. Szpitalna 30

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 912892455