2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sońsk
Grzegorz
Dodane 09 maja 2024

Praca Szlifierz Sońsk [kb]

Wynagrodzenie

4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SGP APT od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Szlifierz. Miejsce pracy: Sońsk.

W SGP APT czeka na Ciebie:

• umowa o pracę tymczasową - stawka do 4400 zł brutto,

• praca w systemie 2 zmianowym,

• możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy - płatne 100% i 150%,

• dodatkowa premia do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP APT,

• po 3 miesiącach premia - 10% wynagrodzenia miesięcznego,

• darmowy transport pracowniczy z Ciechanowa,

• możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,

• codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

Zakres zadań:

• szlifowanie elementów po spawaniu szlifierką, w tym szlifierką oscylacyjną.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• doświadczenie w pracy ze szlifierką,

• zdolności manualne i techniczne,

• znajomość obsługi narzędzi elektrycznych i konwencjonalnych,

• sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z następującą klauzulą:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sońsk
ID: 907682899