2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Praca Szef kuchni, Kucharz restauracja w Köln bez znajom. jęz niemieck

Wynagrodzenie

12 500 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska restauracja (system a'la Carte) w Kolonii zatrudni Samodzielnego Kucharza (bez znajomości języka niemieckiego)

Chwilówki/SEZON nas nie interesują! Szukamy kogoś na stałe

Preferujemy doświadczonych i ustabilizowanych mężczyzn w wieku po 40tce.

Jeżeli jesteś dynamicznym fachowcem, odnajdującym się doskonale w małych kuchniach, preferujący pracę w ogarniętym zespole to zgłoś się do nas-ponieważ szukamy właśnie ciebie!

Poszukujemy kompetentnego fachowca, energicznego szefa kuchni i samodzielnego kucharza w jednej osobie, znającego się przede wszystkim na polskiej, śląskiej i staropolskiej kuchni, który ceni sobie stabilizacje i jest zainteresowany pracą w miłej, rodzinnej atmosferze.

Nie szukamy tzw. „sztuki”, czy hochsztaplera, tylko bardzo dobrze ogarniętego fachowca, znającego sztukę kulinarną, jak i zarzadzania towarem oraz personelem.

Gwarantujemy zawsze punktualną wypłatę i dobrą atmosferę w pracy.

Aplikantom, którzy mają jakikolwiek problem z Alkoholem lub Narkotykami z góry DZIĘKUJEMY!

Wymagania:

  • doświadczenie min. 10 lat na stanowisku samodzielnego Kucharza.

  • przestrzegania wysokich standardów bezpieczeństwa żywności HACCP

  • dobra znajomość polskiej, staropolskiej i śląskiej kuchni

  • organizacja pracy w kuchni, przygotowywanie potraw

  • gospodarowanie produktem (organizacja i planowanie zaopatrzenia restauracji)

Warunki pracy: Pelny etat = 172 godz./Miesiąc + nadgodziny + napiwki + stala umowa o prace + pelne ubezpieczenie + swiadczenia socjalne + 5 dniowy tydzien pracy.

Co oferujemy:

  • Dobre zarobki 3200€ BRUTTO na początek (Stawka ustalana indywidualnie zależna od doświadczenia i umiejetnosci)

  • Napiwki (20% od sewisu schodzi na kuchnię)

  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin.

  • Stała, niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami

  • Pomoc w znalezieniu mieszkania.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku Samodzielny Kucharz.

  • Organizacja pracy w kuchni.

  • Kreatywność, pasja i zapał do gotowania.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Nastawienie na efektywną pracę w zespole i otwartą komunikację.

  • Gospodarowanie produktem (organizacja i planowanie zaopatrzenia restauracji)

  • Odpowiedzialność i nadzór nad jakością serwowanych dań (smak i wygląd potraw)

  • Przestrzeganie zasad BHP i higieny pracy.

Obowiązki:

  • Prezentacja potraw zgodna ze standardami firmy.

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska.

Kontakt: info (malpa) maxima-bistro.de

Tel/Whatsapp od 12:00 do 24:00 plus 49173*****56

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 913592993