2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Bielsko-Biała
Dodane 17 maja 2024

Praca staż spedytor krajowy i/lub międzynarodowy

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób chcących rozpocząć naukę zawodu spedytora krajowego lub międzynarodowego w naszym oddziale w Bielsku Białej. Nasze biuro znajduje się na ulicy Górskiej 148 (Straconka). Forma zatrudnienia to albo umowa o pracę/zlecenie albo staż z Urzędu Pracy jeśli będzie możliwość dofinansowania.

Staż domyślnie ma trwać 4- 6miesięcy i później oferujemy możliwość zatrudnienia.

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportu krajowego i międzynarodowego

  • nadzór nad przewoźnikami i poszukiwanie nowych

  • obsługa bieżących klientów oraz poszukiwanie nowych

  • weryfikacja kontrahentów oraz przewoźników - sprawdzanie ich wiarygodności

  • współpraca z innymi działami i oddziałami

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Nasza firma istnieje na rynku od 10 lat. Specjalizujemy się w transporcie i spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Ponadto cechuje nas zamiłowanie do samochodów i branży transportowej.

Prośba o składanie aplikacji przez OLX.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 828824348