2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca stacjonarna w biurze, w centrum Krakowa - oferta dla studentów

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Krakowskie Szkoły Artystyczne zatrudnią studentkę do prowadzenia działań  koordynacyjnych i marketingowych. Praca na zlecenie z perspektywą zatrudnienia.

Wymagania:

  • studentka kierunku zaocznego po profilu mat-fiz w liceum (prosimy o załączenie świadectwa maturalnego do aplikacji)

  • ścisły umysł

  • terminowa realizacja zadań

  • obowiązkowość

  • logika i precyzja w działaniu

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zdolność podejmowania decyzji

  • komunikatywność

  • dobra znajomość języka angielskiego/swobodna komunikacja werbalna

  • biegła obsługa podstawowych programów MS Office

  • mile widziane doświadczenie

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne, ale nie konieczne

Zadania:

  • bieżące zadania biurowe,  komunikacja ze słuchaczami i wykładowcami w języku polskim oraz angielskim, dbałość o porządek w dokumentach

  • współtworzenie międzynarodowych wydarzeń artystycznych (Cracow Fashion Week, Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem)

  • współpraca z działem marketingu oraz PR w ramach działań promocyjnych

Co oferujemy?

  • zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie działań logistycznych i promocyjnych,

  • zdobycie doświadczenia w organizacji wydarzeń międzynarodowych

  • pakiet MultiSport, praca w młodym, prężnym zespole

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione podczas rozmowy bezpośredniej. Prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu oraz oświadczeniem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym".

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 915279736