2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rombark
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca Stacja Shell A1

Wynagrodzenie

4 400 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rombark

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stacje Paliw Shell Olsze Wschód (autostrada A1 kier. Gdańsk)

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stacjach Paliw SHELL na stanowisku Pracownik Stacji Paliw

Zakres obowiązków:

- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.

- obsługa kasy fiskalnej

- dbanie o estetyczny wygląd stacji i ekspozycję asortymentu sklepowego.

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych.

- osiąganie celów sprzedażowych.

- przyjmowanie dostaw (towary, paliwa) zgodnie z obowiązującymi procedurami.

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług,

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika,

- umowę o pracę na pełny etat, lub umowę zlecenie,

- elastyczny czas pracy,

- stałe wynagrodzenie + system premiowy oparty na osiąganych wynikach,

- profesjonalne szkolenia,

- możliwość rozwoju i awansu

- zniżka na paliwa i produkty Shell

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność pracy w zespole

- nastawienie na wynik i realizację celów

Dodatkowym atutem będą:

- aktualna książeczka zdrowia

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Rombark,

Pomorskie

Pomorskie, Rombark
ID: 915208734