2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Leszno
Dodane 17 maja 2024

Praca Sprzedawca - Kasjer - Komis RTV/GSM | Komis66

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię do pracy na stanowisku sprzedawca w Komisie RTV, GSM.

Po okresie próbnym - umowa - praca na pełen etat - umowa o pracę.

Obowiązki:

  • obsługa klienta bezpośredniego,

  • wycena przedmiotów skupowanych, dalsza ich sprzedaż

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta - umiejętność efektywnej komunikacji i pracy z klientami - rozwiązywanie problemów

  • umiejętność sprawdzania przedmiotów skupowanych pod względem ich sprawności (telefony, elektronika, elektronarzędzia, sprzęt AGD)

  • umiejętność wystawienia towarów na sprzedaż w Internecie, np. Allegro; OLX (dodatkowo nadzorowanie aukcji)

  • punktualność

  • dbałość o ład i porządek miejsca pracy

  • dyspozycyjność - praca w niektóre soboty (zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem oraz jedną niedzielę)

Kontakt telefoniczny: 50*******51

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 889786576