2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Inowrocław
Dodane 29 maja 2024

Praca - Specjalista UDT I TDT w QEMETICA Soda Polska (CIECH)

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów dotyczących urządzeń podlegających Dozorowi Technicznemu w powierzonym obszarze

  • Planowanie zadań i kosztów dla urządzeń poddozorowych (łącznie z inwestycjami odtworzeniowymi)

  • Opracowywanie planów remontów dla dźwignic i urządzeń ciśnieniowych

  • Zapewnienie sprawności urządzeń podlegających UDT z zapewnieniem bezpieczeństwa eksploatacyjnego i bezpieczeństwa obsługi

  • Sprawowanie nadzoru nad firmami usługowymi

  • Bieżący kontakt z inspektorami i przedstawicielami UDT i TDT

  • Miejsce pracy Inowrocław/Janikowo

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie mechaniki, budowy maszyn, aparatury produkcyjnej, inżynierii materiałowej lub pokrewnych

  • Wiedza z zakresu konstrukcji i funkcjonowania urządzeń dźwignicowych i ciśnieniowych oraz przepisów związanych z dozorem technicznym

  • Doświadczenie w sprawowaniu funkcji nadzorczych w utrzymaniu ruchu w podobnej specjalizacji

  • Znajomość biznesowych procesów zarządczych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu i Remontów

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku pracy

  • Inicjatywa w działaniu, umiejętności interpersonalne, komunikatywność

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Przejrzysty system premiowy

  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 907533030