2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wola Rębkowska
Dodane 27 maja 2024

Praca SPAWACZ - Mewat s.c.

Lokalizacja

Wola Rębkowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mewat s.c. jest jednym z czołowych producentów obudów i rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Zapewniamy naszym Klientom wsparcie od przygotowania projektu po dostarczenie towaru na wskazane miejsce. Priorytetem dla nas jest najwyższa jakość wykonania oraz termin realizacji zamówienia. Nasze cele osiągamy poprzez  doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:

·        Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze (brak wyjazdów służbowych),

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

·        Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:

·        Spawanie metodą TIG, MAG,

·        Wykonywanie połączeń spawanych dla konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną,

·        Dbałość o jakość wykonanych elementów,

·        Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników,

·        Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (06.00-14.00, 14.00-22.00),

Twoje kompetencje:

·        Doświadczenie w spawaniu na podstawie rysunku technicznego,

·        Aktualne uprawnienia spawalnicze,

·        Min. wykształcenie zawodowe – spawacz, ślusarz lub inne z zakresu obróbki metali,

·        Umiejętności ślusarskie,

·        Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Wola Rębkowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Rębkowska
ID: 919486143