2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Katowice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Praca Sklep orientalny Lokaah Katowice - sprzedawca

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokaah to Pierwsza Polska Sieć Sklepów Orientalnych.

W naszej ofercie znajdują się towary z Całego Świata, a w szczególności z Indii, Nepalu, Tajlandii, Peru, Indonezji oraz Chin.

Jeżeli interesuje Cię praca w kolorowym otoczeniu – zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Poszukujemy sprzedawcy do sklepu orientalnego Lokaah w Katowicach.

Aktualnie poszukujemy osoby na cały etat. Wymagany status ucznia lub studenta.

Obowiązki:

  • obsługa klienta,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru oraz o wygląd sklepu (Visual Merchendising),

  • bieżące uzupełnianie towaru.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem i zaangażowaniem do pracy,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • elastyczny czas pracy dopasowany do indywidualnych zajęć,

  • przyjazną atmosferę oraz pracę w dynamicznym, młodym zespole,

  • możliwości rozwoju.

Wymagania:

  • pełnoletność,

  • dyspozycyjność około 168 h/miesiąc w wybrane dni w tygodniu, jak i koniecznie w weekendy, w sezonie letnim czerwiec-wrzesień wymagana dyspozycyjność w większej ilości godzin

  • STATUS STUDENTA/UCZNIA

  • praca na stałe, od zaraz (dni próbne jeszcze w maju)

  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,

  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  •  sumienność w wykonywaniu zadań,

  • punktualność,

  • szybkość działania, gotowość do pracy fizycznej,

  • kreatywność,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie w pracy w handlu - mile widziane,

  • zainteresowania pokrewne z duchem naszego sklepu – mile widziane.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji osobiście w sklepie

Lokaah ul. 3 maja 16 lub w wiadomości przez portal olx.

W treści wiadomości prosimy o podanie swojej dyspozycyjności.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Sprzedawcy przeprowadzanej przez Lokaah, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 916647789