2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Jelenia Góra
  6. Montaż i serwis - Centrum
Brygida
Dodane 29 maja 2024

Praca Serwisant - Jelenia Góra OD ZARAZ

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O pracodawcy:

Nasz Klient jest wiodącym dostawcą inteligentnych rozwiązań dla intralogistyki jak wózki widłowe.

Obowiązki:

  • wyjazdy do napraw i konserwacji wózków widłowych,

  • specyfikacja i zamawianie części,

  • kontrola i odbiór UDT wózków widłowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie,

  • wiedza z zakresu mechaniki,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • solidność, rzetelność,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP, UDT w zakresie konserwacji wózków widłowych,

  • mile widziane doświadczenie z zakresu naprawy samochodów lub wózków widłowych,

  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód oraz telefon służbowy,

  • pracę na 1 zmianę po 8 godzin od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne,

  • dostęp do najnowocześniejszych światowych technologii,

  • pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie, pakiet kafeteryjny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 918459487