2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Naramowice
Dodane Dzisiaj o 08:54

praca - sekretarka

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa z Poznania działająca na rynku polskim od 30 lat poszukuje kandydatek do pracy na stanowisko sekretarka

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego,

- obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word),

- obsługa podstawowych urządzeń biurowych np. telefon, fax, kserokopiarka, skaner,

- wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy,

- preferowana osoba młoda, energiczna, komunikatywna, systematyczna,

- mile widziane osoby studiujące zaocznie.

Zakres obowiązków:

- obsługa urządzeń biurowych,

- obsługa korespondencji firmowej (poczta tradycyjna i mailowa),

- przygotowanie dokumentów do księgowości, opisanie, segregowanie dokumentacji firmowej,

- wprowadzanie przelewów bankowych,

- przygotowanie przesyłek kurierskich,

- zaopatrzenie biura w materiały biurowe i spożywcze,

- dbanie o czystość i porządek w biurze,

- obsługa gości, bieżące prace zlecone.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na okres próbny 2-3 miesiące)

- wynagrodzenie 4 300,00 zł brutto + premia

- normowany czas pracy od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

W CV uprzejmie proszę o zamieszczenie klauzuli dot. ochrony danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 909369180