2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Mateusz
Dodane 22 maja 2024

Praca przy sezonowym przetwórstwie ryb

Wynagrodzenie

57 - 59 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705)! Chcesz pracować jako przetwórca ryb w dużej firmie w Katwijk? W takim razie zapoznaj się z tym ogłoszeniem.

Opis stanowiska:

Jako przetwórca ryb będziesz odpowiedzialny za przetwarzanie i pakowanie produktów rybnych. Do  Twoich obowiązków należeć będzie:

·         Peklowanie/umieszczanie śledzi o odpowiednim rozmiarze w maszynie do filetowania

·         Przycinanie śledzi (czyszczenie śledzi).

·         Marynowanie filetowanego śledzia w różnych opakowaniach

·         Przepakowywanie tacek z filetami do pudełek

·         Etykietowanie produktów i składanie pudełek

·         Pakowanie produktów rybnych do wysyłki

·         Układanie gotowych produktów na paletach i przenoszenie pełnych palet za pomocą wózka z pompą

·         Sprzątanie i utrzymywanie porządku

Praca odbywa się od 07:00 do 16:00, z wliczoną 1-godzinną przerwą dziennie. Na tym stanowisku otrzymasz odzież roboczą i obowiązkowe obuwie robocze.

Nasze oczekiwania:

·         Znajomość języka holenderskiego, angielskiego lub polskiego

·         Gotowość do pracy z rybami w niskich temperaturach i wykonywania stojącej pracy

·         Umiejętność współpracowacy w zespole

·         Dokładność w pracy i zorientowanie na wyniki

Warunki zatrudnienia:

·         Możliwość stałego zatrudnienia

·         Możliwość awansu

·         Korzystne godziny pracy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

O naszym Kliencie

Firma, w której będziesz pracować, zajmuje się produkcją pysznych produktów rybnych. Jakość produktów jest najważniejsza. Dlatego z dużą starannością poszukują odpowiednich surowców, które są przetwarzane na produkt końcowy o wyjątkowym smaku i doskonałej jakości. Firma szczyci się certyfikatami IFS, BRC i MSC.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918433240