2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rzeplin
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca przy realizacji ogrodów / pracownik terenowy

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeplin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z realizacją nadchodzących projektów, poszukujemy kandydatów na stanowiska związane z realizacją ogrodów (przyjmujemy również osoby bez doświadczenia)

Dołącz do naszego zespołu obsługującego wrocławskie ogrody i rezydencje.

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Obowiązki: prace związane z zagospodarowaniem i pielęgnacją ogrodów tj.:

*planowanie i organizacja pracy

*realizacja prac na podstawie projektów

*raportowanie przebiegu prac, w tym sporządzanie regularnych raportów z postępów wykonywanych zadań

*zakładanie trawników z rolki,

*montaż nawodnienia,

*nasadzenia, podlewanie, pielenie,

*montaż elementów małej architektury,

*utrzymanie czystości ogrodów,

*dbałość o sprzęt pracowniczy (tj. konserwacja i raportowanie o stanie maszyn).

Kompetencje kandydata:

*samodzielność w wykonywaniu poleconych prac,

*mile widziane doświadczenie w pracy przy zakładaniu lub pielęgnacji zieleni,

*mile widziane umiejętności obsługi sprzętów ogrodniczych (kosiarki, podkaszarki etc.)

*chęć do pracy i nauki

*poczucie estetyki, staranność, rzetelność

*prawo jazdy kat. B

Oferujemy

*szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników

*zatrudnienie przez okres całego roku

*praca w różnych miejscach, ogrodach, boiskach, rezydencjach

*kontakt z ciekawymi klientami, brak nudy i monotonności

*odpowiednie narzędzia, urządzenia i maszyny do pracy

*premie dla osób najbardziej zaangażowanych w działania firmy

*otwartą i przyjacielską atmosferę pracy

*odzież robocza dostosowana do warunków pogodowych

*ubezpieczenia pracowników

*możliwość umowy o pracę

Lubisz pracę na świeżym powietrzu? Możesz pochwalić się zaradnością i chcesz profesjonalnie obsługiwać klientów? Pisz śmiało.

Lokalizacja

Rzeplin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rzeplin
ID: 751138686