2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 26 maja 2024

Praca przy czyszczeniu linii produkcyjnych RTK- tylko w weekendy

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Mega Service dla swojego klienta poszukuje :

Pana na produkcję - czyszczenie taśm produkcyjnych

- praca dodatkowa stawka 32 zł/h brutto

Miejsce pracy: ul. Wygody 6 Żory

Godziny pracy : praca w wybrane weekendy

Zakres obowiązków:

-czyszczenie taśm produkcyjnych sprzężonym powietrzem

-Informowanie przełożonych o stanie technicznym maszyny

Kontakt wyłącznie telefoniczny z kierownikiem

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 919471555