2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Smochowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca produkcyjna [montaż produktów i obsługa elektronarzędzi], Poznań

Wynagrodzenie

27,70 - 28,85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza agencja rekrutacyjna APV.EU (KRAZ 24145) od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego klienta – polskiego producenta matryc - szukamy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – MONTER MATRYC

Miejsce pracy: Poznań (Smochowice)

ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • montaż matryc na ostatnim etapie produkcji – m.in. wiercenie otworów montażowych, szlifowanie krawędzi, przykręcanie elementów montażowych

  • kontrola jakości gotowego produktu i jego pakowanie

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • kontakt z innymi działami, m.in. działem obróbki

CZEGO SZUKAMY:

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku produkcyjnym

  • wyobraźnia przestrzenna i umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz zdolności manualne

  • zaangażowanie i chęć do nauki :)

CO ZYSKASZ:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • stawka godzinowa od 27,70 do 28,85zł brutto

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II-zmianowym (6 -14 / 13-21)

  • możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku pracy

  • przeszkolenie i wdrożenie do pracy przez zespół

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 906629660