2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mikołów
  7. Obsługa produkcji - Gniotek
Kontakt 725-253-908
Dodane 31 maja 2024

Praca-Pracownik Produkcji-Tychy-UoP+Dodatki/Sprawdź!

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Gniotek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Pracuj z nami w branży Automotive!

Miejsce pracy: Tychy

Pracując z Nami zyskujesz:

  • Stawka godzinowa

  • Umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292 z możliwością przejścia pod zakład

  • Premia miesięczna 300 zł brutto

  • Dofinansowanie do posiłków w wysokości 300 zł brutto

  • Ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 300 zł brutto

  • Bogata stołówka w posiłki ciepłe i suchy prowiant

  • Benefity dodatkowe możliwość skorzystania z wycieczek firmowych(wyjazd w góry+ 11 klubów) dofinansowanie 120 zł

  • Biblioteka zakładowa z możliwością wypożyczenia książki

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych

  • Dodatki kodeksowe

  • Wzbogacone dodatki weekendowe, uzależnione od systemu pracy (sb-50%, ndz-200%)

  • Praca w systemie 3 zmianowym – od poniedziałku do soboty wyższa stawka i dzień do-odbioru!

  • zautomatyzowana linia produkcyjna (czystość na zakładzie) przy liniach produkcyjnych dostępność wody gazowanej, niegazowanej, zimnej i ciepłej

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "TYCHY" na numer 7-2-5-2-5-3-9-0-8MY DO CIEBIE ODDZWONIMY!

Twoje zadania:

  • Obsługa linii, proste prace manualne

Nie zwlekaj, aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Gniotek
ID: 919020969