2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Krowodrza
Dodane 14 maja 2024

Praca pokojowa Kraków

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

MrClean, profesjonalna firma z siedzibą w Skawinie, działająca od 1992 roku w sektorze usług czystościowych i porządkowych, obsługująca renomowane sieci hoteli, biurowce i zakłady przemysłowe na terenie całej Polski pilnie poszukuje osoby na stanowisko

POKOJOWA

Miejsce pracy: Kraków

Twoje obowiązki:

- utrzymanie czystości i porządku w pokojach hotelowych zgodnie z wewnętrznymi standardami

- dbałość o wizerunek hotelu i profesjonalne budowanie relacji z gośćmi

- dbałość o powierzony sprzęt i mienie

Nasze wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub gotowość do jego zdobycia

- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

- komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego (w przypadku obcokrajowców)

- dyspozycyjność również w weekendy i święta (praca zgodnie z ustalonym, elastycznym grafikiem)

- pozytywne nastawienie, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (przez cały rok, nie tylko w sezonie)

- system premiowy powiązany z jakością wykonywanej pracy

- szkolenia podnoszące kwalifikacje i efektywność pracy

- dla obcokrajowców wsparcie w legalizacji zatrudnienia i pobytu

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 918210201