2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Myślenice
Dodane 20 maja 2024

Praca placowy ELIPSA PARK / STACJA PALIW MOYA w Myślenicach

Wynagrodzenie

4 200 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

PRACA PLACOWY ELIPSA PARK / STACJA PALIW MOYA W MYŚLENICACH

Poszukujemy pracownika od zaraz w młodym, dynamicznym zespole.

Praca w godzina 10-18 lub krócej jako dorywcza praca dla młodej uczącej się osoby.

Chętne osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Miejsce pracy: Myślenice, ul słowackiego 112C

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku obiektu i stacji.

  • Pomoc w tankowaniu samochodów.

Osoby uczące się lub studiujące mile widziane.

Zatrudnionej oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy,

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole,

CV można składać osobiście na Stacji Moya w Myślenicach lub przez OLX

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 919538396