2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Żoliborz
Dodane 09 maja 2024

praca pizzaiolo pizzer - drożdż.bar

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Drożdż - pizza bar

szuka pracownika - pizzaiolo/pizzermana/pizzera.

Do naszego zespołu szukamy dodatkowej osoby.

Na poważnie, na stałe lub na sezon.

Praca w pełnym wymiarze godzin (okolo 150-170 godzin w miesiącu

• Wysoka stawka na start: 30-36 pln netto (na rękę) w zależności od doświadczenia i umiejętności, do tego procent od obrotów powyżej wyznaczonych progów

• Umowa zlecenie, wszystko na legalu, ze składkami i podatkami :)

• praca na samodzielnym stanowisku 7-10h dziennie, 4-5 razy w tygodniu, minimum 40 godzin w tygodniu

• pracownicza pizzka, kawka i napoje everyday :D do tego karta multisport

oczekujemy:

• dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, także w weekendy

• doświadczenie minimum 3 miesiące (doświadczenie przy pizzy neapolitańskiej będzie dodatkowym atutem)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• produkcja pizzy i ciasta do pizzy

• przygotowanie produkcji bieżącej

• pomoc w ogólnym funkcjonowaniu restauracji

• zarządzanie pracą pomocy kuchennej

• dbanie o czystość na kuchni

Zainteresowanych prosimy o kontakt przez olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 916609466