2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Adamów
Dodane 11 maja 2024

Praca pakowanie urządzeń po serwisowych - 5,4-6,5tys.

Wynagrodzenie

5 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Adamów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dynamicznie rozwijająca się polska firma, producent pomp wodnych, poszukuje do swojego zespołu pracownika fizycznego, odpowiedzialnego za pakowanie urządzeń po serwisowych do wysyłki.

Kogo szukamy / nasze wymagania :

-Szukamy osób, które są zaangażowane w wykonywaną pracę.

-Doceniamy sumienność i chęć do pracy.

-Wystarczy sumienność i pozytywne nastawienie do pracy.

-Liczymy na osoby nastawione na długą i uczciwą współpracę.

-Oferta skierowana głównie do mężczyzn ze względu na wagę i gabaryty naszych urządzeń.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie urządzeń do wysyłki

  • sprawdzanie zgodności urządzeń do wysyłki z dokumentami

  • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie przekazywania gotowych urządzeń do wysyłki

  • właściwe składowanie urządzeń, zabezpieczenie przed uszkodzeniem

  • dbałość o stanowisko pracy

Co oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę jednozmianową (8-16), wolne weekendy

  • wynagrodzenie podstawowe - 4000zł netto plus dodatki -do 800 zł premii netto(na rękę) plus premia frekwencyjna 10% do podstawy

  • Bardzo dobry dojazd

Siedziba firmy znajduje się w w Centrum Logistycznym A2 Warsaw Park, Adamów 50, zjazd z węzła Grodzisk Mazowiecki.

Wymagany samodzielny dojazd, ze względu na brak połączenia komunikacyjnego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania i/lub kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Adamów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Adamów
ID: 864192287