2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Świdnica
Dodane 07 maja 2024

Praca opieka osoby starszej seniora zakwaterowanie wyżywienie pensja

Wynagrodzenie

1 500 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca od zaraz

MOŻLIWOŚĆ PRACY W SYSTEMIE 2 tygodnie / 2 tygodnie

Całodobowa opieka nad osobą starszą - 93 letnia kobieta leżąco-siedząca z lekką demencją.

Pensja 3.000 zł/mies. (lub 1.500 zł w systemie 2 tygodnie na 2 tygodnie) brutto. Zakwaterowanie i wyżywienie bez dodatkowych opłat.

Pobyt z osobą w mieszkaniu 3 pokojowym + kuchnia, łazienka, WC na parterze domu I piętrowego z ogrodem na wsi 4 km od Świdnicy. Oddzielny pokój z balkonem do zamieszkania. Możliwość korzystania z ogrodu. Możliwość korzystania z roweru (ścieżka rowerowa do Świdnicy).

Zakres obowiązków:

  • opieka i towarzystwo,

  • pomoc w funkcjonowaniu (ubieranie, czynności higieniczne codzienne i cotygodniowe, utrzymanie osoby w czystości, zmiana pieluchomajtek),

  • przygotowanie i podawanie posiłków (gotowanie),

  • podawanie leków, pomiar ciśnienia i poziomu cukru,

  • pranie odzieży i pościeli, zmiana pościeli,

  • utrzymanie czystości w mieszkaniu i na klatce schodowej,

Zapewniamy duży osobny pokój (30m2), wyżywienie, pensja, TV, Internet

Mile widziana osoba z doświadczeniem.

Wynagrodzenie jak i forma zatrudnienia do negocjacji.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 753513902