2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
LEIBER Poland GmbH sp. z o.o, oddział w Polsce
Dodane 03 maja 2024

Praca/operator/produkcja/BEZ DOŚWIADCZENIA/DO 6800ZŁ

Wynagrodzenie

5 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Witaj w LEIBER Poland! Z zakładów w Niemczech oraz w Polsce w Rudzie Śląskiej po świat Porsche, Ferrari, Mercedes-Benz i wielu innych.Naszą markę tworzy ponad 1000 wykwalifikowanych pracowników. Wszystko zaczęło się w roku 1928. Dzisiaj LEIBER Group jest uznanym na świecie specjalistą i inspiratorem w branży lekkich odkuwek z aluminium. Nasze produkty zasilają przemysł motoryzacyjny, lotniczy i technologię medyczną. Z każdym dniem produkujemy lżejsze i stabilniejsze komponenty. Zostań jednym z nas i twórz z nami przyszłość. W LEIBER zapewnimy Ci bezpieczeństwo, różnorodność i uznanie. Twoją codzienność wypełnią zaawansowane technologicznie projekty, które zapewnią Ci nieustanny rozwój.

Zadania:

  • obsługa maszyny do kucia aluminium

  • umieszczenie na prasie wałka z aluminium za pomocą szczypiec

  • przełożeniu wytłoczonej odkuwki z prasy do dalszej obróbki

  • pozostałe prace niezbędne do procesu produkcji

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 25,40 zł/h brutto, a po okresie próbnym podwyższenie stawki godzinowej

  • dodatek 800 zł brutto za pracę w systemie zmianowym

  • przejrzysty system premiowy do 500 zł brutto miesięcznie

  • premię za produktywność

  • jednorazową premię 1.000 zł brutto za przepracowanie 6 miesięcy

  • mentora, który Cię wdroży

  • kafeterię MyBenefit

  • dofinasowanie karty sportowej MultiSport

  • dofinasowanie szkoleń oraz kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • parking dla pracowników

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 911235581