2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Koluszki
LipCo Foods
Dodane 29 maja 2024

PRACA - Operator maszyn - Koluszki - nowa inwestycja!

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PetRepublic to nowo powstała spółka dedykowana do produkcji i sprzedaży karmy dla psów i kotów. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej, co pozwala nam na czerpanie z wieloletnich doświadczeń oraz nowatorskich rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się na tworzeniu tego, co najlepsze dla naszych Zwierzaków. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka.

Do naszej fabryki poszukujemy ludzi z pasją do tworzenia i rozwoju, produktów, zespołu, zakładu. W nowoczesnym zakładzie zapewniamy możliwość pracy przy najnowszych technologiach oraz rozwiązaniach produkcyjnych.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: ul. Nasienna 22, Koluszki

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych na stanowisku pracy,

  • Prowadzenie i kontrola procesu produkcyjnego w powierzonym obszarze,

  • Utrzymanie ciągłości produkcji poprzez dokonywanie regulacji i usuwanie drobnych awarii,

  • Mycie i dezynfekcja maszyn i urządzeń w powierzonym obszarze po zakończeniu produkcji,

  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • Czynny udział w audytach odbywających się na zakładzie,

  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów,

  • Informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach,

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji,

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy,

  • Zajmowanie się konserwacją urządzeń oraz maszyn, w tym ustawianie parametrów zgodnie z instrukcją techniczną lub zaleceniami producenta maszyn/ urządzeń,

  • Współudział w usuwaniu awarii maszyn.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne,

  • Samodzielność w działaniu, poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • Sumienność i systematyczność,

  • Wiedza w zakresie zagadnień technicznych,

  • Odpowiedzialność zorientowana na jakość,

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń,

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia,

  • Orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwojowym,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 918469478